dotazy

zobrazit všechny

Zeptejete se nás!

Seznam dřívějších dotazů:
12. 8. 2023 Helena Křivánková se ptá: Dobrý den, ráda bych se přihlásila na kurz jógy. Je v některém volné místo? Děkuji za odpověď.
Naďa Jelínková odpovídá:

Dobrý den paní Křivánková, volné místo je aktuálně ve čtvrtečním kurzu 17.15-18.30 a 19.00-20.15. Pokud Vám čas vyhovuje, zavolejte mi, prosím, domluvíme se.

 

reagovat 15. 11. 2018 Jana se ptá:

Dobrý den,

v jak velkých skupinách cvičení probíhá.

Díky Jana


Naďa odpovídá:

Dobrý den,

cvičení probíhá ve skupinách do max. počtu 15 cvičících. Klademe důraz na kvalitu a individuální přéstup.

Přeji hezký den

NJ

reagovat 3. 1. 2018 Kateřina Gajdošová se ptá:

Dobrý den

Je potřeba se předem na lekci přihlásit? Děkuji za odpověď, KG.


Naďa Jelínková odpovídá:

Dobrý den.

Pro znatelný výsledek je v joze nutná pravidelnost,všechny kurzy jsou s výjimkou  úterka  7.30-9.00 hod. obsazené trvalými účastníky. Máte-li zájem o tento den nebo případně jiný (pokud někdo z cvičících nebude moci), kontaktujte mne, prosím, telefonicky nebo emailem a domluvíme se konkrétně. 

 

reagovat 1. 1. 2018 Jana Malá se ptá:

Dobry den, měla bych zájem chodit ve čtvrtek večer, vyhovuje mi to časově, ale jsem úplný začátečník, je to možné ?  Děkuji 


Naďa Jelínková odpovídá:

Dobrý den,

čtvrteční kurzy jsou v současné době obsazeny trvalými účastníky, bude-li Váš zájem trvat  a dojde ke změně, zašlete mi kontakt, oslovím Vás. Prozatím si můžete přijít zacvičit, pokud někdo z dosavadních účastníků nebude moci na lekci přijít. Jogový začátečník být můžete, vstup do každé pozice podrobně popisuji, postupně se je naučíte.     

reagovat
Přihlásit se © 2021 Roman Janás