dotazy

zobrazit všechny

Zeptejete se nás!

Seznam dřívějších dotazů:
1. 3. 2022 Zdenka se ptá: Dobrý den, měla bych zájem si občas zacvičit ale vzhledem k mému zaměstnání na na nepravidelné směny se nemůžu přihlásit na pravidelný kurz. Bylo by možné přijít když bych měla volno nebo jako náhradník když bude volno. Děkuji reagovat 2. 11. 2021 Gabina se ptá:

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte v některém z Vašich současné probíhajících kurzů jógy volná dvě místa pro tačátečnice.

Děkuji. Gábina 

reagovat 15. 11. 2018 Jana se ptá:

Dobrý den,

v jak velkých skupinách cvičení probíhá.

Díky Jana


15. 11. 2018 Naďa odpovídá:

Dobrý den,

cvičení probíhá ve skupinách do max. počtu 15 cvičících. Klademe důraz na kvalitu a individuální přéstup.

Přeji hezký den

NJ

reagovat 3. 1. 2018 Kateřina Gajdošová se ptá:

Dobrý den

Je potřeba se předem na lekci přihlásit? Děkuji za odpověď, KG.


9. 1. 2018 Naďa Jelínková odpovídá:

Dobrý den.

Pro znatelný výsledek je v joze nutná pravidelnost,všechny kurzy jsou s výjimkou  úterka  7.30-9.00 hod. obsazené trvalými účastníky. Máte-li zájem o tento den nebo případně jiný (pokud někdo z cvičících nebude moci), kontaktujte mne, prosím, telefonicky nebo emailem a domluvíme se konkrétně. 

 

reagovat 1. 1. 2018 Jana Malá se ptá:

Dobry den, měla bych zájem chodit ve čtvrtek večer, vyhovuje mi to časově, ale jsem úplný začátečník, je to možné ?  Děkuji 


9. 1. 2018 Naďa Jelínková odpovídá:

Dobrý den,

čtvrteční kurzy jsou v současné době obsazeny trvalými účastníky, bude-li Váš zájem trvat  a dojde ke změně, zašlete mi kontakt, oslovím Vás. Prozatím si můžete přijít zacvičit, pokud někdo z dosavadních účastníků nebude moci na lekci přijít. Jogový začátečník být můžete, vstup do každé pozice podrobně popisuji, postupně se je naučíte.     

reagovat
Přihlásit se © 2021 Roman Janás