zkušenosti z terapie

zobrazit všechny

Seznam dřívějších referencí:
Anna:

Pro ty, komu vyhovují rychlonávody stačí napsat o kraniálce krátké zamyšlení: Je to VĚDOMÁ práce na sobě (svých traumatech, cílech, pokrocích, zdravotních indispozicích) pomocí profesionálního VĚDOMÉHO vedení, empatické znalkyně duše i těla.

Koho zaujala má slova, čtěte dál: Při mé první úzkostné panické atace jsem nevěděla, co se se mnou děje. Věta: „Myslete na něco jiného.“ Nebo „To si nesmíte tak zabírat.“ mi samozřejmě nepomohla, skončila jsem na lécích. Dlouhodobě jsem řešila spoustu nahromaděného stresu, fyzické vyčerpání a zdravotní problémy. Jsem člověk, který je otevřen psychologii a porozumění duši a děkuji nesmírně všem, kteří se zabývají a pomáhají nemocným duším. V čem je ale kraniálka jiná? Zkusím to popsat na opravě budíku. Doposud jsem se setkala s ošetřením duše pomocí rozebrání věcí do hloubky, nalezení problému a pak už prázdno…..co s tím dál? Jako když rozeberete nefunkční budík, najdete chybnou součástku, ale už nedokážete budík složit zpět. To VĚDOMÉ ZPRACOVÁNÍ toho, co vás v životě potýká je pro mě v kraniálce to podstatné. Uzdravuje se nejen duše ale i tělo. Ruku v ruce pomocí řeči těla i duše „jednoduše“ napravuje zlomená křídla.  Taková je tato terapie z mého pohledu. Jestli vás to zaujalo, neváhejte si udělat náhled svůj.

Jitka:

 Dobré ráno,

musím prostě napsat. Přestaly mě bolet záda,ledviny.

Můžu se nadechnout  a jsem maximálně v pohodě.

Obrovské DĚKUJI,jste úžasná.

Jitka

Markéta Z.: Děkuji,že díky kranioterapii pod vedením ūžasné Nadi Jelínkové můžu kráčet svým životem lehčeji a přitom pevně nohama na zemi. Alex:

Dělám profesionálně sport a při tom se občas stávají nějaká zranění. Ať se jedná o podvrtnuté kotníky, bolesti zad nebo třeba svalové úrazy, vždy se obratím na kraniálku. Něktéré procesy léčby trvají déle, ale nakonec mi vždy pomohla. Vřele doporučuji nejen pro sportovce.

Ilona:

Psychické uvolnění, fyzické uvolnění, úplně jiný pohled na sebe samu. Zlepšení zdravotního stavu - odblokování krční páteře, voda z kolene zmizela, zánět kůže zmizel. Jedním slovem paráda. Díky, díky, díky.

stránkování

<< na začátek
< 1 >
Podělte se o vaše zkušenosti z terapie...

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu

odebírat novinky

Přihlásit se © 2019 Roman Janás