zkušenosti z terapie

zobrazit všechny

Seznam dřívějších referencí:
Markéta Z.: Děkuji,že díky kranioterapii pod vedením ūžasné Nadi Jelínkové můžu kráčet svým životem lehčeji a přitom pevně nohama na zemi. Alex:

Dělám profesionálně sport a při tom se občas stávají nějaká zranění. Ať se jedná o podvrtnuté kotníky, bolesti zad nebo třeba svalové úrazy, vždy se obratím na kraniálku. Něktéré procesy léčby trvají déle, ale nakonec mi vždy pomohla. Vřele doporučuji nejen pro sportovce.

Ilona:

Psychické uvolnění, fyzické uvolnění, úplně jiný pohled na sebe samu. Zlepšení zdravotního stavu - odblokování krční páteře, voda z kolene zmizela, zánět kůže zmizel. Jedním slovem paráda. Díky, díky, díky.

klara: Moc dekuji za hodiny na kranioterapii a hlavne to ze existuje i jina forma masaze a to takova ze uvolni nejen telo ale i mysl.A pokazde odchazim s pocitem ze me telo je jako bez tize:)moc dekuji sikovne a skvele Nade:)Klara K. K.:

Kraniosakrální terapie mne stále ještě nepřestala udivovat. Jak úžasně může fungovat, s citlivým a osobním vedením paní terapeutky, s respektem a pokorou ke všemu, co se z hlubin duše i těla může vyplavit. Tato terapie mi je obrovským pomocníkem při zvládání nesnadného životního období. Přestože si vždy myslím, že vím s čím přicházím, vždy mne překvapí, co si odnáším. Určitě doporučuji všem, kdo má odvahu na sobě pracovat a odhalit i často hodně zaprášená osobní traumata. Děkuji moc za podporu a pomoc, které se mi prostřednictvím terapie i úžasné paní Jelínkové dostává.

Podělte se o vaše zkušenosti z terapie...

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu

odebírat novinky

Přihlásit se © 2019 Roman Janás